Digiekraanid

Üha rohkem ettevõtteid kasutavad kliendi tähelepanu köitmiseks ning oma teenuste ja toodete tutvustamiseks just digiekraane. Need aitavad suurepäraselt tugevdada mistahes brändi ja selle toodete või teenuste tuntust ning suurendada seejuures ka ettevõtte kasumlikkust. Sound & Vision pakub ainulaadset Samsungi nutiekraanidel põhinevat digiekraanide lahendust, mis hõlmab endas 24/7 kliendituge ja mugavat haldusliidest. Pole vahet, kas soovid luua kolme või saja ekraaniga süsteemii – MagicInfo tarkvaraga Samsungi nutiekraanid vastavad ka kõige nõudlikuma kasutaja ootustele ning viivad digiturunduse Sinu ettevõttes uuele tasemele.

Sound & Vision on Samsungi plaatinumpartner ning LFD-ekraanide ja Smart Signage lahenduse ametlik edasimüüja.

MILLEKS DIGIEKRAANID?

  • Digiekraane on võimalik kiiresti paigaldada ning need ei vaja pidevat hooldust
  • Uue sisu lisamine käib läbi mugava veebiliidese, mis tähendab, et ekraane saab juhtida ühest kohast.
  • Liikuv sisu haarab kliendi tähelepanu ning loob võimalusi veelgi tõhusamate reklaamsõnumite edastamiseks.
  • Tänu taskukohasele hinnale on ekraanid kättesaadavad iga suurusega ettevõttele.

 

EELISED TAVALISTE TELEVIISORITE EES

  • Kõrgema koormustaluvusega riistvara tagab suurema töökindluse ja seadmete eluea.
  • Uue sisu lisamine on lihtne – kõikide ekraanide juhtimine käib läbi veebipõhise haldusliidese.
  • Sul on võimalik hallata kõiki oma ekraane ühest keskkonnast, jagada ekraane gruppidesse või luua hoopis mitmest ekraanist koosnevaid videoseinu.

SAMSUNG MAGICINFO

MagicInfo tarkvara annab täieliku kontrolli sisu loomise ja haldamise üle Samsungi digiekraanidel. Pole vahet, kas kasutad vaid üht või hoopis sadu ekraane, sest kõikide ekraanide haldamine toimub ühes keskkonnas. Täielikult integreeritud tark- ja riistvaraga on võimalik luua ka mitmest allikast koosnevaid vaateid – näiteks kuvada telepilti koos kohviku menüüga. Seejuures jälgib süsteem võrgu seisundit pidevalt ning näiteks kohalikust internetivõrgust tingitud tõrked logitakse automaatselt. Nii saavad meie tehnikud kõik võimalikud mured kiiresti ja operatiivselt lahendada.

SISU LOOMINE JA AJASTAMINE

MagicInfo-i Premiumi abil on Sul võimalik sisu luua ja seda ka ajastada. Nii pole Sul vaja kasutada eraldi tarkvara digireklaamide loomiseks. Lihtsalt loo vaade, lisa sellesse soovitud tekst, pildid ja ikoonid ning kuva äsja valminud sisu oma ekraanidel. MagicInfo Premiumiga on Sul võimalik kuvada isegi veebisisu ning teleri sisenditesse ühendatud seadmete (nagu näiteks digiboks või mängukonsool) sisu. Loomulikult saad ekraanidel kuvada ka reklaamvideoid ja muid klippe.

TÄIELIK JUHTIMINE

MagicInfo Premiumiga on Sul võimalik juhtida digiekraani kõiki olulisi funktsioone – alates helitugevusest ning lõpetades sisendi valimisega. Samuti on sul ülevaade teleri teabest nagu näiteks protsessori koormus ning sul on võimalik ajastada plaanipäraseid tarkvarauuendusi töövälisele ajale.

VIDEOSEINAD

Samsung MagicInfo VideoWall lubab omavahel ühendada kuni 250 LFD-ekraani ning luua seeläbi maailma suurima videoseina. Suurusest olenemata on videoseina haldamine lihtne ning sel on võimalik kuvada HD-kvaliteediga videosisu.

PERSONAALNE LAHENDUS

Kuulame Sind hea meelega ning leiame üheskoos sobivad lahenduse just Sinu ettevõtte jaoks. Meie valikus on suured LFD-ekraanid kui ka puutetundlikud ning spetsiaalsed ereda valguse käes kasutamiseks mõeldud ekraanid.

Võta meiega ühendust

Teenus, mille vastu huvi tunned: