Üha rohkem ettevõtteid kasutavad kliendi tähelepanu köitmiseks ning oma teenuste ja toodete tutvustamiseks just digiekraane. Need aitavad suurepäraselt tugevdada mistahes brändi ja selle toodete või teenuste tuntust ning suurendada seejuures ka ettevõtte kasumlikkust.

Sound&Vision on Hisense ja Samsungi LFD reklaam-infoekraanide maaletooja ja edasimüüja.

Digiekraanid

Hisense E-Seeria

Kujundatud kahetuumalise süsteemiga kiibil (SoC) tehnoloogiaga Hisense B4E30T seeriat saab kasutada nii võrguühenduseta kui ka pilvepõhise sisu edastamiseks 16 tundi päevas, 7 päeva nädalas. Reklaamide kuvamiseks võite oma sisuhaldustarkvara valida täiesti vabalt. Vajadusel võimaldab sisemälu salvestada ja mängida meediumit kiirsuhtluse jaoks ilma arvutita.

Hisense B4E30T digitaalsed ekraanid (32 ”/ 43” / 50 ”/ 55” / 65 ”/ 75” / 86 ”) sobivad ideaalselt jae- ja ärikeskkondadesse. Need moodustavad integreeritud digitaalse sisu jaoks supermarketites, restoranides, kaubanduskeskustes ja kontorihoonetes. Nende disain paneb ekraanid sulanduma oma ärilisse ümbrusesse ning nende kõrgem kui 400 nitti heledus muudab teie digitaalse sisu erksaks ja silmapaistvaks. Tulemuseks on teabe tõhusam jagamine ja sellest tulenevalt suurem müük.

Hisense BM-Seeria

Hisense BM66AE digitaalsed ekraanid (49 ”/ 55”) sobivad suurepäraselt ühistranspordi ja jaemüügikohtadesse. Nende õhuke keredisain paneb nad ümbrusesse sulanduma ja teie ekraanil kuvatav sõnum on silmapaistvam. Seda kõike koos paindlikkuse ja usaldusväärsusega, mida on vaja valgusandurite, intelligentse temperatuuri juhtimise ja kahetuumalise SOC-tehnoloogia abil ööpäevaringselt (24/7) levitatavate kohtade jaoks, arvutivaba võrguühenduseta või pilvepõhise sisuhalduse jaoks. Võite olla kindel, et teie sisu edastatakse ööpäevaringselt elegantselt, elavalt ja usaldusväärselt.

Samsung QMR-Seeria

Kaasake kliente elutruude piltidega ülitäpse eraldusvõime abil.
Pakkuge UHD-tasemel pildikvaliteeti ka väiksema eraldusvõimelise sisuga, kasutades uuenduslikku UHD-suurendustehnoloogiat ja ainulaadseid pilti parandavaid funktsioone.

QMR-seerial (32”/43”/49”/55”/65”/75”/85”) on dünaamiline kristallkuvar, mis kasutab veatuks värvide väljendamiseks 10-bitist töötlemist. See võimaldab vaatajatel nautida laiemat värvispektrit, kuni miljard tooni. HDR + ühilduvus teisendab tavalise eraldusvõimega sisu HDR-kvaliteediga, et saada teravam kontrastsus ja erksamad värvid.

QMR-seerias on usaldusväärsed, peegeldusvabad paneelid, mis tagavad parema nähtavuse iga nurga alt, võimaldades ettevõtetel pakkuda täpset teavet ööpäevaringselt kohtades, kus selge ja täpne teave on ülioluline, näiteks lennujaamades ja rongijaamades.

Sisseehitatud WiFi ja Bluetooth võimaldavad personaalsemaid ja interaktiivsemaid teenuseid ning lihtsustavad ettevõtete sisu tutvustamist. Ükskõik, kas muuta võrguühendus lihtsamaks või lubada poes interaktiivset majakatehnoloogiat, aitavad QMR-sarja kuvad ettevõtetel liikuda jaemüügi tulevikku.

Samsung OM Seeria – kõrge eredusega ekraanid

  • Eriti kõrge heledus, rõhutades sisu, olenemata valgustingimustest
  • Õhuke ja kaasaegne disain, mis integreerub sujuvalt mis tahes kuvaaknasse
  • Lihtne sisuhaldus sisseehitatud halduslahendusega

Samsungi OM-seeria (46”/55”/75”) kujundati poe akna kuva silmas pidades. Selle suur UHD ekraan projitseerib selged ja eredad pildid, mis köidavad klientide tähelepanu elutruu visuaalidega, kaasates vaatajaskonda ja suurendades poekülastuse tõenäosust.

Videoseinad

Hisense Video Wall

Looge meie Hisense (49” & 55”) videoseintega võimas visuaalne kogemus. Videosisu sujuvamaks ja vähima visuaalse häire illustreerimiseks on meie ekraanidel UNB (Ultra Narrow Bezel) ja ENB (Extra Narrow Bezel) kujundus.

Hisense IPS-ekraanid esitavad kõige selgema pildi nii rõht- kui ka vertikaalasendis ilma pildi moonutusteta. IPS tagab ka 178-kraadise ülilaia vaatenurga, kuvades kõige täpsemat pildikvaliteeti.Pideva ööpäevaringse töövõimega operatsiooni süsteemiga saate edastada erksaid sõnumeid, muretsemata paneelide tumenemise pärast.

Samsung Video Wall

Kaasake vaatajaskondi kitsa raamiga ja optimeeritud paneelikujundusega
Samsungi videoseina (saadaval 46- ja 55-tollistes suurustes) täiustatud paneelikvaliteet parandab visuaalsõnumite edastust. Ekraanil on eriti kitsas 3,5 mm raamist-raami kujundusvorming (vasakul ja ülemisel küljel 2,3 mm, paremal ja alumises küljes 1,2 mm), mis on videoseina tööstuse kõige õhem raam. Praktiliselt katkematu vaatamiskogemus, et publik keskenduks pigem sisule kui ekraanile endale. Erinevate keskkonnatingimuste korral võivad videoseinapaneelid moonutuste ja ebakorrapärase värviesitluse tõttu kaotada pildikvaliteedi. Järjepideva kuva selguse ja katkematu edastamise tagamiseks mis tahes töökeskkonnas läbivad Samsungi videopaneelid range jõudlustesti. Igal ekraanil on tugevdatud paneel, mis hoiab ära kuumuse, ilmastiku ja muud stressi tekitavad tingimused. Seetõttu väldib Samsungi paneel ekraani tumenemist, valguse lekkimist või sellega seotud pildikvaliteedi halvenemist. Pimestamisvastane paneel võimaldab sõnumitel ka valgus peegeldusest sõltumatta jõuda vaatajaskonnani. Kõik need täiustatud paneeli kvaliteedifunktsioonid võimaldavad suurepärase sisu pikaajalist edastamist ja ülimat vaatamiskogemust.

Hotelli TV

Smart Hospitality Display

Meelitage oma külalisi elavate ja kõrge eraldusvõimega ekraanidega, mis töötavad Samsungi uuendusliku tehnoloogia abil.

  • Hämmastav 8K eraldusvõime – Sukelduge igasse kaadrisse. 33 miljonit pikslit ja ületamatu eraldusvõimega elamused elavatel ekraanidel.
  • Täiuslikud värvid – Iga värv loob Quantum Dot Technology 100% värvimahuga hingematva pildi. Eredad esiletõstetud pildid ja tumedad varjud kuvatakse mis tahes heleduse või nurga all.
  • Suhelge külalistega lihtsalt – Suhelge otse külalistega, saates LYNK REACH abil sõnumeid.

Puutetundlikud ekraanid

Hisense WR-Seeria

Hisense WR-i touch ekraanid (65 ”/ 75” / 86 ”) on loodud inspireerivate teadmiste jagamise hõlbustamiseks nii äri- kui ka hariduskeskkonnas. Need on puutetundlikud ja mitu inimest saavad neid korraga kasutada ideede ja teabe esitlemiseks, illustreerimiseks ja jagamiseks. Koostöö-, suhtlemis- ja interaktiivse õhkkonna loomine, mis paneb kasutajagrupid õitsema.

Vaata kataloogi

Samsung FLIP

Samsung Flip (55”/65”) on ideaalne koosolekutahvel, kuhu kõik saavad korraga joonistada. Ühel ajal saavad märkmeid teha kuni neli inimest, kasutades kaasasolevat pliiatsit või ükskõik millist muud kirjutusvahendit. Samsung Flipi ekraanile peegeldatud isikliku mobiiltelefoni või tahvelarvuti sisu saab Samsung Flipi abil hõlpsalt juhtida.

Viige tavaline koosolek uuele tasandile. Samsung Flipi ühendamisel mobiiliga on võimalik näidata pilte, graafikuid ja muid olulisi faile otse oma isiklikust mobiiltelefonist või tahvelarvutist. Ja mis veel parem – Samsung Flip avardab loovust ilma mugavust ohvriks toomata, pakkudes samasugust kirjutamisvõimalust nagu tavaline koosolekutahvel või paber.

Vaata kataloogi

Eriekraanid

OUTDOOR SIGNAGE

IP55 või IP65 reiting annab täieliku kaitse tolmu ja vee eest. Sisseehitatud intelligentne kütmine ja jahutamine koos nutika automaatse õhuringlus süsteemiga. Vandaalivastane klaas kaitseb ekstreemsete ilmade ja löökide vastu.

Samsung 37" SHR Stretched Display

Kaasake kliente mitmekülgse ekraaniga.
Paindliku orientatsiooni ja võimsa visuaalse tehnoloogia abil, mis võimaldab tõeliselt pilkupüüdvaid õhukese kujundusega pilte, on Samsung SHR-i venitatud ekraanid ideaalsed ja mitmekülgsed sildilahendused vajaduste rahuldamiseks.

Samsung OM-Seeria kahepoolne ekraan

OMN-D seerias on kahepoolne ekraan, mille mõlemad küljed on kohandatud vastavalt keskkonnale, kus seda kasutatakse. Aknapoole suunatud 3000-nitine heledus aitab säilitada pildi terviklikkust päikesevalgusest sõltumata, samas kui sees pool on 1000-nitine, edastades teavet selgelt.

OMN-seeria sisseehitatud MagicINFO Player S6, mida toetab võimas TIZEN-i operatsioonisüsteem, suurendab kuva üldist jõudlust, võimaldades hõlpsat sisuhaldust ning tagades sujuva ülemineku ja taasesituse.

Tarkvara

Samsung MagicInfo

MagicInfo tarkvara annab täieliku kontrolli sisu loomise ja haldamise üle Samsungi digiekraanidel. Pole vahet, kas kasutad vaid üht või hoopis sadu ekraane, sest kõikide ekraanide haldamine toimub ühes keskkonnas. Täielikult integreeritud tark- ja riistvaraga on võimalik luua ka mitmest allikast koosnevaid vaateid – näiteks kuvada telepilti koos kohviku menüüga. Seejuures jälgib süsteem võrgu seisundit pidevalt ning näiteks kohalikust internetivõrgust tingitud tõrked logitakse automaatselt. Nii saavad meie tehnikud kõik võimalikud mured kiiresti ja operatiivselt lahendada.

STiNO

STiNO aitab teil oma sihtrühma teavitada, reklaamida, lõbustada uudsete digitaalturunduse toodete ja tehnoloogiatega. STiNO lahendusi kasutatakse lugematul hulgal erinevates vertikaalsetes turusegmentides ja tööstusharudes. Need kliendiprojektid näitavad ülimalt skaleeritavate STiNO tarkvaralahenduste paindlikkust ja mitmekülgsust.