ESITLUSTEHNIKA

Parimad lahendused koosolekute, semindaride ja esitluste läbiviimisteks leiate meie laiast esitlustehnika valikust.

ClickShare juhtmevaba pildi edastussüsteemid

Traadita esitlussüsteemide puhul, mis pakuvad sujuvat, kasutajasõbralikku ja probleemivaba kasutuskogemust, pole vaja edasi otsida. ClickShare’i abil saate esitlusi jagada lihtsalt ja otse, ilma et peaksite juhtmete, kaablite ja adapteritega ringi käima.

ClickShare’i lisamine esitlustööriistana fikseeritud konverentsiruumi seadistustesse (nt Microsoft Teams või Zoomi ruum) suurendab teie Microsoft Teami ja Zoomi koosolekute interaktiivsust, tootlikkust ja koostööd. See toob fookuse konverentsidelt tagasi tõelise koostööni, muutes teie hübriidkoosolekud lihtsaks, mugavaks ning seda kõike juhtmevabalt.

Valikus on: Clickshare CS-100, Clickshare CSE-200, Clickshare CSE-200+, Clickshare CSE-800.

Logitech Meetup videokonverentsi seade

Ülilaia objektiiviga kõik-ühes konverentsikaamera väikestesse ruumidesse. Hankige kõik, mida vajate videokoosolekute jaoks väikeste ruumide ehitamiseks, sealhulgas Logitech MeetUp, mini-arvuti või Google Meet’i arvutisüsteem, ruumidele optimeeritud tarkvara ja Logitech Tap puutetundlik kontroller.

Logitech Group

Ideaalne ruumidele, mis mahutavad 14–20 inimest, pakub kvaliteetset HD-videot ja kristallselget heli, võimaldades mis tahes kohtumispaigast teha videokonverentside ruumi. Tänu sellistele täiustatud funktsioonidele nagu akustiline kaja tühistamine, müra vähendamise tehnoloogia ja intuitiivne juhtimine on kõigi kaasamine vestlusesse lihtsam kui kunagi varem.

USB-plug-and-play-ühenduvus muudab GROUP-i  kasutamise imelihtsaks. Ühendage lihtsalt konverentsiruumi või sülearvuti GROUP USB kaudu USB-ühendusse ja oletegi valmis. Kasutage rühma GROUP mis tahes videokonverentside tarkvaraga, ka nendega, mida juba kasutate. Suurepärase helikõne saamiseks siduge oma mobiilsideseade juhtmeta Bluetooth®-tehnoloogiaga GROUP valjuhääldiga.

Logitech Rally Camera

Esmaklassilise tööstusdisaini ja Ultra-HD pildistamissüsteemiga on Rally Camera Logitech® täiesti klass omaette. Täiustatud optika ja läbimurretehnoloogiatega Rally Camera pakub suurepärast jõudlust igasuguse kuju ja suurusega professionaalsetes koosolekuruumides.  Terava 15x HD suumiga, ulatusliku 90 ° diagonaaliga vaatevälja ja võimsa 4K sensoriga jäädvustab Rally Camera kõiki ruumis viibivaid inimesi tõeliselt fenomenaalse videokvaliteediga.

Logitech Instant Streaming Studio X

Hankige Logitechi professionaalse kvaliteediga video ja legendaarne Blue heli esmakordselt ühest pakendist. Kiire voogesitusstuudio X on varustatud kõigi võimalustega, et saaksite täna oma mängu ja videoid vaevata jagada.

Kiire voogesituse Studio X sisaldab:

C922 veebikaamera – Full HD 1080p 30 kaadrit sekundis ja ülikiire 720 p kiirusega 60 kaadrit sekundis tõsiste voogedastajate jaoks

PRO X peakomplekt – esmaklassilised mängupeakomplektid, millel on sinine VO!CE mikrofonitehnoloogia.