ESITLUSTEHNIKA

Parimad lahendused koosolekute, semindaride ja esitluste läbiviimisteks leiate meie laiast esitlustehnika valikust.

ClickShare juhtmevaba pildi edastussüsteemid

Traadita esitlussüsteemide puhul, mis pakuvad sujuvat, kasutajasõbralikku ja probleemivaba kasutuskogemust, pole vaja edasi otsida. ClickShare’i abil saate esitlusi jagada lihtsalt ja otse, ilma et peaksite juhtmete, kaablite ja adapteritega ringi käima.

ClickShare’i lisamine esitlustööriistana fikseeritud konverentsiruumi seadistustesse (nt Microsoft Teams või Zoomi ruum) suurendab teie Microsoft Teami ja Zoomi koosolekute interaktiivsust, tootlikkust ja koostööd. See toob fookuse konverentsidelt tagasi tõelise koostööni, muutes teie hübriidkoosolekud lihtsaks, mugavaks ning seda kõike juhtmevabalt.

Valikus on: Clickshare CS-100, Clickshare CSE-200, Clickshare CSE-200+, Clickshare CSE-800.

Logitech Meetup videokonverentsi seade

Ülilaia objektiiviga kõik-ühes konverentsikaamera väikestesse ruumidesse. Hankige kõik, mida vajate videokoosolekute jaoks väikeste ruumide ehitamiseks, sealhulgas Logitech MeetUp, mini-arvuti või Google Meet’i arvutisüsteem, ruumidele optimeeritud tarkvara ja Logitech Tap puutetundlik kontroller.

Logitech Rally Camera

Esmaklassilise tööstusdisaini ja Ultra-HD pildistamissüsteemiga on Rally Camera Logitech® täiesti klass omaette. Täiustatud optika ja läbimurretehnoloogiatega Rally Camera pakub suurepärast jõudlust igasuguse kuju ja suurusega professionaalsetes koosolekuruumides.  Terava 15x HD suumiga, ulatusliku 90 ° diagonaaliga vaatevälja ja võimsa 4K sensoriga jäädvustab Rally Camera kõiki ruumis viibivaid inimesi tõeliselt fenomenaalse videokvaliteediga.