INFOEKRAANID

Suur osa inimesete esmamuljest annab visuaalne pool. Tehnoloogia ajastul on selleks visuaaliks ekraanid. Pakume parimaid lahendusi teie ettevõtte visuaalsele väljanägemisele ning info edastastuseks.

Teavitage oma kliente läbi infoekraanide hotelli sündmustest ja suunake nende tegevust läbi personaalsete teavituste.

Smart Hospitality Display

Meelitage oma külalisi elavate ja kõrge eraldusvõimega ekraanidega, mis töötavad Samsungi uuendusliku tehnoloogia abil.

Hämmastav 8K eraldusvõime – Sukelduge igasse kaadrisse. 33 miljonit pikslit ja ületamatu eraldusvõimega elamused elavatel ekraanidel.
Täiuslikud värvid – Iga värv loob Quantum Dot Technology 100% värvimahuga hingematva pildi. Eredad esiletõstetud pildid ja tumedad varjud kuvatakse mis tahes heleduse või nurga all.

Suhelge külalistega lihtsalt – Suhelge otse külalistega, saates LYNK REACH abil sõnumeid mis mõeldud ainult neile.

LYNK REACH 4.0

“Hotellid saavad eristuva kliendikogemuse tagamiseks kasutada uusimat majutusasutustele mõeldud haldustehnoloogiat. Samsungi LYNK REACH 4.0 koondab majutusasutustele mõeldud SINC- ja REACH-tehnoloogiate eelised, et pakkuda kõikehõlmavat sisuhalduslahendust. LYNK REACH 4.0 täiustab külastuskogemuse tõhustamise-täiustamise tehnoloogiat ning toob esile rohkem infoedastuskanaleid, mugavamaid suhtlusvõimalusi ja tõhusalt ruumihaldust.

Ühtne sisuhalduslahendus LYNK REACH 4.0 kohandab hotelli juhtimise, jälgimise ja külalisteenuste funktsioonide võimendamiseks kohtvõrku (LAN), raadiokohtvõrku (Wi-Fi) ja koaksiaalinfrastruktuurid. Ettevõtteomaste haldusserverite (PMS) ja kohandatud mallide abil saavad majutusteenuse pakkujad meeldejäävama kogemuse tarvis luua ja pakkuda isikupärast teenust. See hõlmab juurdepääsu mitmetele internetiprotokolli kanalitele ja raadiosageduskanalitele, rakendustele ning teenustele, mis peegeldavad, mida külastajad kodus ja oma mobiilseadmetelt ootavad. Lisaks võimaldab LYNK REACH 4.0 hotelli juhtkonna ja külastajate vahelist kahesuunalist suhtlust. Lahenduse ruumisiseste ekraanide tõhus kaugjuhtimisfunktsioon tagab reaalajas kvaliteetse teenuse osutamise ilma hooldusvajaduse ega ruumis viibivate töötajateta.”

LÕHNATURUNDUS

Uuenduslik ja ülimalt tõhus lahendus Sinu ettevõtte külastatavuse ja käibe suurendamiseks

Kas teadsid, et lõhnataju on aisting, mis mõjutab meie mälestusi ja emotsioone kuni 100 korda enam kui puudutamine, nägemine või kuulmine? Just nii nagu õige muusika ja maitsekas interjöör tugevdavad kliendi sidet brändiga, teeb seda ka lõhn. Õige lõhnaga on võimalik reklaamida tooteid ning luua kutsuv õhustik, mis muudab külastuse kliendile meeldejäävamaks ja meeldivamaks.

AQ160 CUBE

AQ160 (Cube) seade kasutab Proliteci patenteeritud tehnoloogia lõhna- ja lõhnatöötlustoodete õhku hajutamiseks. See seade on mõeldud seisma laual, kirjutuslaual, raamaturiiulil, lettil või põrandal, et seda difuuseerida otse siseruumides asuvatesse äripindadesse. See on ka koristajate parimaks sõbraks. Loob alati järgmisele kliendile värske ja neutraalse lõhna, mis erineb väga tavalistest õhuvärskendajatest.

LÕHNADE NEUTRALISEERIMINE

Ebameeldivast lõhnast tulenevate negatiivsete seoste vältimine on sama oluline kui positiivsete emotsioonide loomine hea lõhna abil. Halb lõhn võib saata kliendile negatiivse sõnumi ning luua ka negatiivse brändi kuvandi, millest on väga keeruline lahti saada.
Proliteci AirQ tehnoloogial põhinevad lõhnaseadmed aitavad eemaldada ebameeldivaid lõhnasid, kasutades selleks lõhnatut retseptorite blokeerimise süsteemi. Selle tulemusel saavutatav „tühimik“ täidetakse omakorda meeldiva aroomiga. Pea kõik meie valikus olevad lõhnad sisaldavad ebameeldiva lõhna neutraliseerijat, mis toimib sarnaselt mürasummutavatele kõrvaklappidele.

Väga tõhus on lõhnade neutraliseerimine tualettides, kus pahatihti on raske hoida meeldivaid lõhnasid.

TAUSTAMUUSIKA

TEENUS, MIS AITAB SU ÄRIL KASVADA
Pakume suurepärast lahendust teie hotelli meeleolu loomiseks. Võimalused seadistada muusikat mängima erinevaid žanreid, erinevatel aegadel. Näiteks hommikutel erksamat ja õhtutel hubasemat muusikat. Muudab klientidel olemise mõnusamaks ja nauditavamaks.

SOUNDTRACK BUSINESS

Nüüd saad kasutada taustamuusika esitamiseks voogedastust

Halda oma kõikide äripindade muusikat ühest lihtsast ja mugavast keskkonnast või kasuta selleks mobiiliäppi. Soundtrack Business on taustamuusika teenus, mis sobib iga suurusega ettevõttele. Pole vahet kui suur või väike on Sinu ettevõte – meil on olemas suurepärane muusika just Sinu jaoks.

Suureks mugavuseks on see, et muusikaloendid uuenduvad automaatselt. See hoiab ära kordumised, mis võib pikema aja peale väga tüütuks osutuda.

MUUSIKA, MIS ON ALATI VÄRSKE

Soundtrackid on esitusloendid, mis on koostatud professionaalide poolt ning mis on mõeldud just äripindadel kasutamiseks. Tänu Spotify tehnoloogiale on Soundtrackide koostamisel kasutatud andmeid ka inimeste kuulamisharjumuste kohta – see võimalus on saadaval üksnes läbi Soundtrack Business teenuse. Muusika ei kordu, kuna Soundtracke hoitakse alati värskena. Sina lihtsalt vali oma brändile sobiv Soundtrack ning võidki alustada muusika esitamist.

ESITUSLOENDID ERIÜRITUSTE TARBEKS

Lisaks Soundtrackidele on Sul võimalik valida erinevate esitusloendite hulgast, mis sobivad suurepäraselt lühiajaliste ürituste või kampaaniate tarbeks. Kasuta esitusloendeid, et anda oma kampaaniale õige kõla vastavalt sihtgrupile või esita neid hoopis mõne tähtpäeva puhul.

LOO OMA KÕLA

Soovid oma brändile täiesti unikaalset kõla, mis sobiks just Sinu klientidele? Soovi korral on Sul võimalik tellida meilt omale personaalne Soundtrack, mis arvestab täpselt Sinu brändi kuvandiga.