EKRAANID

Suur osa inimesete esmamuljest annab visuaalne pool. Tehnoloogia ajastul on selleks visuaaliks ekraanid. Pakume parimaid lahendusi teie ettevõtte visuaalsele väljanägemisele. Ekraanidega saab ka rahustada hirmul kliente, näidates rahustavaid visuaale.

Smart Hospitality Display

Meelitage oma kliente elavate ja kõrge eraldusvõimega ekraanidega, mis töötavad Samsungi uuendusliku tehnoloogia abil.

Hämmastav 8K eraldusvõime – Sukelduge igasse kaadrisse. 33 miljonit pikslit ja ületamatu eraldusvõimega elamused elavatel ekraanidel.
Täiuslikud värvid – Iga värv loob Quantum Dot Technology 100% värvimahuga hingematva pildi. Eredad esiletõstetud pildid ja tumedad varjud kuvatakse mis tahes heleduse või nurga all.
Võimalused luua meeldivad visuaalid inimeste rahustamiseks.

LÕHNATURUNDUS

Uuenduslik ja ülimalt tõhus lahendus Sinu ettevõtte külastatavuse ja käibe suurendamiseks
Kas teadsid, et lõhnataju on aisting, mis mõjutab meie mälestusi ja emotsioone kuni 100 korda enam kui puudutamine, nägemine või kuulmine? Just nii nagu õige muusika ja maitsekas interjöör tugevdavad kliendi sidet brändiga, teeb seda ka lõhn. Õige lõhnaga on võimalik reklaamida tooteid ning luua kutsuv õhustik, mis muudab külastuse kliendile meeldejäävamaks ja meeldivamaks.

Kuna lõhnatajuga inimesed seovad mälestusi siis haigla lõhnad võivad tihti tekitada halvad eelaimused. Seal tuleb lõnade reguleerimine vägagi kasuks. Luues inimesele sõbralikuma ning meeldivama kogemuse.

AQ160 CUBE

AQ160 (Cube) seade kasutab Proliteci patenteeritud tehnoloogia lõhna- ja lõhnatöötlustoodete õhku hajutamiseks. See seade on mõeldud seisma laual, kirjutuslaual, raamaturiiulil, lettil või põrandal, et seda difuuseerida otse siseruumides asuvatesse äripindadesse.

LÕHNADE NEUTRALISEERIMINE

Ebameeldivast lõhnast tulenevate negatiivsete seoste vältimine on sama oluline kui positiivsete emotsioonide loomine hea lõhna abil. Halb lõhn võib saata kliendile negatiivse sõnumi ning luua ka negatiivse brändi kuvandi, millest on väga keeruline lahti saada.
Proliteci AirQ tehnoloogial põhinevad lõhnaseadmed aitavad eemaldada ebameeldivaid lõhnasid, kasutades selleks lõhnatut retseptorite blokeerimise süsteemi. Selle tulemusel saavutatav „tühimik“ täidetakse omakorda meeldiva aroomiga. Pea kõik meie valikus olevad lõhnad sisaldavad ebameeldiva lõhna neutraliseerijat, mis toimib sarnaselt mürasummutavatele kõrvaklappidele.

TAUSTAMUUSIKA

TEENUS, MIS AITAB SU ÄRIL KASVADA
Pakume suurepärast lahendust teie hotelli meeleolu loomiseks. Võimalused seadistada muusikat mängima erinevaid žanreid, erinevatel aegadel. Näiteks hommikutel erksamat ja õhtutel hubasemat muusikat. Muudab klientidel olemise mõnusamaks ja nauditavamaks.

SOUNDTRACK BUSINESS

Nüüd saad kasutada taustamuusika esitamiseks voogedastust

Halda oma kõikide äripindade muusikat ühest lihtsast ja mugavast keskkonnast või kasuta selleks mobiiliäppi. Soundtrack Business on taustamuusika teenus, mis sobib iga suurusega ettevõttele. Pole vahet kui suur või väike on Sinu ettevõte – meil on olemas suurepärane muusika just Sinu jaoks.

JUHI KÕIKI ASUKOHTI

Soundtrack Business teenusega on ülimalt lihtne esitada muusikat erinevates kauplustes, hotellides, restoranides või kohvikutes – olgu need samas linnas või teises riigis. Sul on võimalik teha muudatusi ühes asukohas või muuta kõikide äripindade muusikat üheaegselt. Seda kõike saad teha lihtsas ja mugavas veebikeskkonnas.

MUUSIKA, MIS ON ALATI VÄRSKE

Soundtrackid on esitusloendid, mis on koostatud professionaalide poolt ning mis on mõeldud just äripindadel kasutamiseks. Tänu Spotify tehnoloogiale on Soundtrackide koostamisel kasutatud andmeid ka inimeste kuulamisharjumuste kohta – see võimalus on saadaval üksnes läbi Soundtrack Business teenuse. Muusika ei kordu, kuna Soundtracke hoitakse alati värskena. Sina lihtsalt vali oma brändile sobiv Soundtrack ning võidki alustada muusika esitamist.

ESITUSLOENDID ERIÜRITUSTE TARBEKS

Lisaks Soundtrackidele on Sul võimalik valida erinevate esitusloendite hulgast, mis sobivad suurepäraselt lühiajaliste ürituste või kampaaniate tarbeks. Kasuta esitusloendeid, et anda oma kampaaniale õige kõla vastavalt sihtgrupile või esita neid hoopis mõne tähtpäeva puhul.

LOO OMA KÕLA

Soovid oma brändile täiesti unikaalset kõla, mis sobiks just Sinu klientidele? Soovi korral on Sul võimalik tellida meilt omale personaalne Soundtrack, mis arvestab täpselt Sinu brändi kuvandiga.