Blogi

>
|

Kohvilõhn – lihtne viis töötajate produktiivsuse suurendamiseks

Kofeiin – mõnedele asendamatu, paljudele hädavajalik stimulaator igapäevaseks funktsioneerimiseks. Tass kohvi hommikul, kaks tassi tööl ja üks veel õhtuste toimetuste tegemiseks kodus. Kõrvale ka magus amps šokolaadi lisaenergia saamiseks. Kuidas aga saavutada samasugune produktiivsus ülemäära kofeiini ja magusat tarbimata?

Vastus on lihtne –  lõhnasta oma ruumid sarnaste lõhnadega. Raudenbushi ja tema kolleegide läbi viidud uurimuse kohaselt aitavad kohvi ning šokolaadi aroomiga lõhnastatud ruumid tõsta töötajate produktiivsust. Kohvi lõhn aitab tõsta trükkimise kiirust ning täpsust, šokolaadi aroom on aga suurepärane abiline visuaalse teabe kiiremaks töötlemiseks ja impulsikontrolli suurendamiseks. Viimane on oluline selleks, et viia tööl tehtavate vigade arv miinimumini.

Teie kontori lõhnastamiseks ning töötajate produktiivsuse suurendamiseks sobivad Sound & Visioni valikust suurepäraselt just need lõhnad:

Cappucino – klassikaline kohvi lõhn, mis loob sooja ja kutsuva atmosfääri. Värskelt jahvatatud espressoubade ekstraktid, vahustatud täispiim ja riivitud šokolaad aitavad täita ruumid itaaliapärase kreemja cappuccino aroomiga.

Coffee Roast – aroom, mis toob ruumi värskelt valmistatud kohvi lõhna tänu kõrgekvaliteetsetele ning looduslikele kohviekstraktidele.

Coffee Supreme – lõhn, mis tänu Arabica ubade ning seedripuu kooslusele loob sooja ning kutsuva õhustiku.

Chocolate Therapy – klassikaline magus lõhn, mis loob meeldiva ja kutsuva atmosfääri. Šokolaadi ekstrakt koos kakaovõi ja suhkru nootidega aitavad luua rikkaliku ja hõrgu šokolaadilõhna.

Sellest valikust leiate kindlasti midagi meelepärast enda kontorisse, aga miks mitte ka koju igapäevatoimetuste efektiivsemaks tegemiseks.