Blogi

>
|

Prolitec esitles nutikat lõhnaturunduse lahendust ScenXus

Kasuta asjade internetti, et lõhnastada avalikke ruume. Revolutsiooniline ScenXus süsteem kasutab Proliteci asjade interneti platvormi ning pilveteenust, et jälgida ja juhtida Proliteci lõhnaseadmete tööd.


Prolitec, aroomiseadmete ja lõhnaturunduse turuliider, esitles 10. augustil maailma esimest lõhnaturunduse süsteemi, mis põhineb asjade internetil (IoT). Revolutsiooniline ScenXus süsteem kasutab Proliteci asjade interneti platvormi ning pilveteenust, et jälgida ja juhtida Proliteci lõhnaseadmete tööd.

Proliteci lõhnaseadmeid kasutatakse erinevates jaekauplustes, avalikes hoonetes, hotellides, lennujaamades, haiglates, hooldekodudes ning muudes avalikes ruumides, et täiustada meid ümbritsevat keskkonda, parandada klliendikogemust, müüa mõnd toodet või peita ebameeldivat aroomi. Prolitec on paigaldanud üle 127 000 aroomiseadme 83 riigis, millega puutuvad igal päeval kokku 37 miljonit inimest.

Prolitec paigaldab esimesed ScenXus seadmed septembri algul. „ScenXus on täielik revolutsioon lõhnaturunduses,“ ütles Proliteci tegevjuht Richard Weening. Võimalus kontrollida lõhnaseadmete tööd ning üle interneti seadmeid ümber seadistada annab meile ja meie klientidele enneolematult hea võimaluse juhtida väga kõrge mõjuga kommunikatsioonivahendit, milleks on lõhn.

Kuni tänaseni häälestati lõhnaseadmeid nende paigaldamise ajal, mis muutis hilisemate muudatuste tegemise keeruliseks, kuna tehnik pidi iga kord ümberseadistamiseks kohale sõitma. Proliteci ScenXus süsteem jälgib lõhnaseadmete tööd reaalajas ning kõiki muudatusi saab teha mugavalt üle interneti.